Targi Lato 2016 już w kwietniu

Targi Lato 2016 już w kwietniu

Atrakcje
2016-03-16
21. Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2016 w Warszawie zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy kiermasz ofert wakacyjnych i weekendowych, utrzymany w charakterze festynu turystycznego. To świetna okazja do znalezienia wszystkiego, co niezbędne do zaplanowania udanych wakacji i weekendowych wycieczek w najatrakcyjniejszych regionach Polski i poza jej granicami.  Termin Targów: 22-24 kwietnia 2016 Miejsce targów: Centrum Targowo-…

21. Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2016 w Warszawie zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy kiermasz ofert wakacyjnych i weekendowych, utrzymany w charakterze festynu turystycznego. To świetna okazja do znalezienia wszystkiego, co niezbędne do zaplanowania udanych wakacji i weekendowych wycieczek w najatrakcyjniejszych regionach Polski i poza jej granicami. 
Termin Targów: 22-24 kwietnia 2016
Miejsce targów: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c, Warszawa
Wstęp bezpłatny
Więcej na www.targilato.plAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020