Nowi Partnerzy Karty Krajtroter

Nowi Partnerzy Karty Krajtroter

Atrakcje
2016-03-16
Przebłyski wiosny widoczne są za oknami i małymi kroczkami rozpoczyna się nowy sezon turystyczny. Witamy go z nowymi Partnerami rabatowej Karty Krajtroter - Parkiem Rozrywki w Kudowie Zdroju, Parkiem Linowym w Kudowie Zdroju oraz Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej. Tym sposobem Dolny Śląsk staje się jeszcze atrakcyjniejszy, bo ze zniżkami turystycznymi. Cena Karty to zaledwie 18 zł, ważna jest …

Przebłyski wiosny widoczne są za oknami i małymi kroczkami rozpoczyna się nowy sezon turystyczny. Witamy go z nowymi Partnerami rabatowej Karty Krajtroter - Parkiem Rozrywki w Kudowie Zdroju, Parkiem Linowym w Kudowie Zdroju oraz Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej. Tym sposobem Dolny Śląsk staje się jeszcze atrakcyjniejszy, bo ze zniżkami turystycznymi. Cena Karty to zaledwie 18 zł, ważna jest przez cały rok i obejmuje Posiadacza + 1 osobę towarzyszącą. Zwykle Karta zwraca się już po pierwszych wizytach u naszych Partnerów!
Lista wszystkich obiektów zniżkowych z Kartą Krajtroter, których jest już 122, znajduje się tutaj.Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020