Nowi Partnerzy Karty Krajtroter

Nowi Partnerzy Karty Krajtroter

Atrakcje
2016-03-16
Przebłyski wiosny widoczne są za oknami i małymi kroczkami rozpoczyna się nowy sezon turystyczny. Witamy go z nowymi Partnerami rabatowej Karty Krajtroter - Parkiem Rozrywki w Kudowie Zdroju, Parkiem Linowym w Kudowie Zdroju oraz Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej. Tym sposobem Dolny Śląsk staje się jeszcze atrakcyjniejszy, bo ze zniżkami turystycznymi. Cena Karty to zaledwie 18 zł, ważna jest …

Przebłyski wiosny widoczne są za oknami i małymi kroczkami rozpoczyna się nowy sezon turystyczny. Witamy go z nowymi Partnerami rabatowej Karty Krajtroter - Parkiem Rozrywki w Kudowie Zdroju, Parkiem Linowym w Kudowie Zdroju oraz Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej. Tym sposobem Dolny Śląsk staje się jeszcze atrakcyjniejszy, bo ze zniżkami turystycznymi. Cena Karty to zaledwie 18 zł, ważna jest przez cały rok i obejmuje Posiadacza + 1 osobę towarzyszącą. Zwykle Karta zwraca się już po pierwszych wizytach u naszych Partnerów!
Lista wszystkich obiektów zniżkowych z Kartą Krajtroter, których jest już 122, znajduje się tutaj.Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.