Muzeum figur woskowych w Krakowie

Muzeum figur woskowych w Krakowie

Atrakcje
2016-07-12
Polonia Wax Museum w Krakowie to pierwsze w Polsce muzeum figur woskowych z prawdziwego zdarzenia. Powstało 3 czerwca 2016 roku na Rynku Głównym i z pewnością szybko stanie się hitem turystycznego Krakowa! Tym bardziej, że zbliżają się Światowe Dni Młodzieży, które stały się inspiracją do utworzenia tego wyjątkowego miejsca. Spotkasz tu postaci zaklęte w wosku, m.in. właśnie …

Polonia Wax Museum w Krakowie to pierwsze w Polsce muzeum figur woskowych z prawdziwego zdarzenia. Powstało 3 czerwca 2016 roku na Rynku Głównym i z pewnością szybko stanie się hitem turystycznego Krakowa! Tym bardziej, że zbliżają się Światowe Dni Młodzieży, które stały się inspiracją do utworzenia tego wyjątkowego miejsca. Spotkasz tu postaci zaklęte w wosku, m.in. właśnie trzech papieży - Św. Jana Pawła II, Franciszka i Benedykta XVI, a poza tym wiele słynnych postaci z polskiej historii czy sportowców. Koniecznie tu zajrzyj w najbliższym czasie!
Strona MuzeumAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.