Targi TT Warsaw 2016

Targi TT Warsaw 2016

Atrakcje
2016-10-07
24-26 listopada - Warszawa Już dziś zapraszamy na największe turystyczne wydarzenie roku. Wystawcy z ponad 40 krajów, spotkania z podróżnikami, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych - przygotowania do 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw idą pełną parą! W tym czasie Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska zmieni się w tętniące muzyką i tańcem miejsce, a konkursy z nagrodami, pokazy …

24-26 listopada - WarszawaJuż dziś zapraszamy na największe turystyczne wydarzenie roku. Wystawcy z ponad 40 krajów, spotkania z podróżnikami, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych - przygotowania do 24. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw idą pełną parą! W tym czasie Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska zmieni się w tętniące muzyką i tańcem miejsce, a konkursy z nagrodami, pokazy i atrakcje sprawią, że będzie to niezapomniany weekend. Warto zarejestrować się już dziś! Każdy, kto szuka pomysłów na weekendowy wyjazd z przyjaciółmi, zimowe szaleństwo w białym puchu czy rodzinny wyjazd na święta powinien zapisać w kalendarzu tę datę. Na Targach TT Warsaw można znaleźć niezliczone inspiracje i pomysły na bliższe lub dalsze wyjazdy. 
Więcej o TargachAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112229 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.