Wybieraj z nami Top Atrakcje 2017

Wybieraj z nami Top Atrakcje 2017

Atrakcje
2017-04-28
Top Atrakcje 2017 Eliminacje: 24 kwietnia - 08 maja Finał: 9 maja - 23 maja Chcesz wybrać z nami hity turystyczne na tegoroczne letnie wyjazdy rodzinne, a przy tym wygrać upominki?? Dobrze trafiłeś! Właśnie rozpoczęły się eliminacje do prestiżowego plebiscytu Top Atrakcje 2017, w którym wspólnie z Krajtroterami wybieramy najciekawsze atrakcje turystyczne w Polsce w tym sezonie. W ten sposób wył…

Top Atrakcje 2017
Eliminacje: 24 kwietnia - 08 maja
Finał: 9 maja - 23 majaChcesz wybrać z nami hity turystyczne na tegoroczne letnie wyjazdy rodzinne, a przy tym wygrać upominki?? Dobrze trafiłeś! Właśnie rozpoczęły się eliminacje do prestiżowego plebiscytu Top Atrakcje 2017, w którym wspólnie z Krajtroterami wybieramy najciekawsze atrakcje turystyczne w Polsce w tym sezonie. W ten sposób wyłonimy hity na letnie wyjazdy rodzinne!
To już 6. edycja plebiscytu Top Atrakcje, a z każdym rokiem cieszy się on większym zainteresowaniem. Kategorie główne atrakcji to: Parki Rozrywki, Miasta i miejscowości, Zamki i pałace, Różne atrakcje oraz Krajobrazy. Głosować może każdy, nie wymagana jest rejestracja.
Po głosowaniu w finale wybierzemy 3 Głosujących, którzy zdobędą zestawy upominków:1. Voucher na darmowy pobyt na 2 doby w Hostel-Art Kielce dla 1 osoby
   Karta Krajtroter, gadżety PolskieSzlaki.pl: plecaczek, bidon, znaczek

2. Przewodnik "Jura - od Częstochowy do Krakowa" autorstwa Anny Piernikarczyk
   Karta Krajtroter, gadżety PolskieSzlaki.pl: plecaczek, bidon, znaczek

3. Przewodnik "Jura - od Częstochowy do Krakowa" autorstwa Anny Piernikarczyk
   Karta Krajtroter, gadżety PolskieSzlaki.pl: plecaczek, bidon, znaczekZapraszam do głosowania

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.