O Finale plebiscytu Top Atrakcje 2017 w mediach

O Finale plebiscytu Top Atrakcje 2017 w mediach

Atrakcje
2017-05-11
Top Atrakcje 2017: finał 9 maja - 23 maja Finał rozwija się całkiem fajnie, mamy już blisko 1500 głosów Interautów i wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Piszą o nas w mediach i to nie tylko Właściciele obiektów biorących udział w głosowaniu, ale także gazety internetowe i inne portale. Cieszy nas to ogromnie :) A teraz trochę statystyki, najwięcej gł…

Top Atrakcje 2017: finał 9 maja - 23 majaFinał rozwija się całkiem fajnie, mamy już blisko 1500 głosów Interautów i wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Piszą o nas w mediach i to nie tylko Właściciele obiektów biorących udział w głosowaniu, ale także gazety internetowe i inne portale. Cieszy nas to ogromnie :)A teraz trochę statystyki, najwięcej głosów jak dotąd ma Zamość - 549, a zaraz za nią plasuje się Ojcowski Park Narodowy z liczbą 538 głosów. 467 głosów ma Afrykarium i to są na chwilę obecną główni pretencenci do wygranej w swych kategoriach. Zamek w Mosznej na razie wygrywa w kategorii Zamki i pałace, ale zwycięstwo nie jest już tak wyraźne, natomiast w kategorii Atrakcje różne trwa wyrównana walka pomiędzy Jaskinią Wierzchowską i Kopalnią Soli w Wieliczce.

Głosowanie odbywa się tutaj

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020