Dzień Ratownika Górskiego w Krynicy Zdroju

Dzień Ratownika Górskiego w Krynicy Zdroju

Atrakcje
2017-06-06
W dniach 5-6 sierpnia 2017 w Krynicy-Zdroju na deptaku odbędzie się impreza charytatywna „Dzień Ratownika Górskiego”. Jej organizatorem jest Fundacja GOPR. Już dziś serdecznie na nią zapraszamy :) Impreza ma na celu przybliżenie pracy Ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, jak również promocję zasad bezpiecznego przebywania i poruszania się w terenie górskim. W ramach imprezy …

W dniach 5-6 sierpnia 2017 w Krynicy-Zdroju na deptaku odbędzie się impreza charytatywna „Dzień Ratownika Górskiego”. Jej organizatorem jest Fundacja GOPR. Już dziś serdecznie na nią zapraszamy :)Impreza ma na celu przybliżenie pracy Ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, jak również promocję zasad bezpiecznego przebywania i poruszania się w terenie górskim. W ramach imprezy planowane są pokazy ratownictwa górskiego, w tym pokazy z udziałem psów ratowniczych. Równolegle w ramach Akademii GOPR nauczać będziemy m.in. prawidłowego planowania oraz umiejętności przygotowania się do górskich wycieczek, umiejętności nawigacji w terenie górskim oraz zasad udzielania I pomocy w górach.Dodatkowo będzie można obejrzeć przygotowaną specjalnie na te okazję - wystawę zdjęć ukazującą pracę ratowników GOPR. W programie imprezy przewidziano również pieszą wycieczkę na Jaworzynę Krynicką z Ratownikami GOPR.

Podczas dwudniowej imprezy nie zabraknie czegoś specjalnego dla naszych najmłodszych przyjaciół. Do dyspozycji dzieci w ramach „górskiego placu zabaw” przygotowana będzie bowiem ścianka wspinaczkowa oraz wiele atrakcji, w tym zabawy z liną, konkurencje sprawnościowe oraz inne ciekawe aktywności.

Całość urozmaicona będzie loterią fantową, aukcją charytatywną oraz konkursem wiedzy górskiej - wszystko z atrakcyjnymi nagrodami!Szczegóły Imprezy

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112231 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.