XII Festiwal Śląskie Smaki

XII Festiwal Śląskie Smaki

Atrakcje
2017-06-06
W niedzielę 11 czerwca zapraszamy na XII kulinarny Festiwal Śląskie Smaki. Współorganizatorem wydarzenia jest Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”w Koszęcinie i to właśnie tutaj, w pałacu będącym siedzibą Zespołu, odbędzie się Festiwal. Podczas Festiwalu organizowany jest konkurs, w którym wystartować może każdy: profesjonaliści, uczniowie szkół gastronomicznych czy amatorzy. Wszyscy …

W niedzielę 11 czerwca zapraszamy na XII kulinarny Festiwal Śląskie Smaki. Współorganizatorem wydarzenia jest Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”w Koszęcinie i to właśnie tutaj, w pałacu będącym siedzibą Zespołu, odbędzie się Festiwal.Podczas Festiwalu organizowany jest konkurs, w którym wystartować może każdy: profesjonaliści, uczniowie szkół gastronomicznych czy amatorzy. Wszyscy walczą o Złote Durszlaki i tytuł Eksperta Śląskich Smaków w swojej kategorii. To dobra zabawa i możliwość odświeżenia zapomnianych, regionalnych przepisów. Taki bowiem cel - ożywianie i kultywowanie najlepszych kulinarnych tradycji - stawia przed sobą organizator tego wydarzenia Śląska Organizacja Turystyczna. Będzie też Bitwa Smaków czyli pokaz gotowania na żywo w wykonaniu Remigiusza Rączki i Sebastiana Humskiego. Temat Bitwy to „Kurka kontra gąska, czyli grzybowe wariacje kulinarne”.

11 czerwca 2017 12.00-20.00
Zespół Pałacowo -Parkowy w Koszęcinie - siedziba Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
ul. Zamkowa 3, Koszęcin

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020