Jedziemy po Wolność - projekt utkany z marzeń

Jedziemy po Wolność - projekt utkany z marzeń

Atrakcje
2017-06-30
Szóstkę młodych ludzi z Polski połączyło jedno marzenie - podróż życia 32. letnim Volkswagenem T3. Wyprawę nazwano „BUSEM NA KÓŁKACH PO EUROPY ZAUŁKACH”, ma trwać od 7 lipca do 7 sierpnia 2017, w planach jest przejechać 9 tysięcy kilometrów, odwiedzić 15 państw i cieszyć się życiem. To nie pierwsza wyprawa tych zapaleńców, …

Szóstkę młodych ludzi z Polski połączyło jedno marzenie - podróż życia 32. letnim Volkswagenem T3. Wyprawę nazwano „BUSEM NA KÓŁKACH PO EUROPY ZAUŁKACH”, ma trwać od 7 lipca do 7 sierpnia 2017, w planach jest przejechać 9 tysięcy kilometrów, odwiedzić 15 państw i cieszyć się życiem. To nie pierwsza wyprawa tych zapaleńców, w 2015 roku była wyprawa „FIATEM ZA ŚWIATEM”, a w roku 2016 wyprawa rowerowa „JEDZIEMY PO WOLNOŚĆ NA DWÓCH KOŁACH”.
Więcej informacji o projekcie:
Facebook
YoutubeAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111427 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.