Jedziemy po Wolność - projekt utkany z marzeń

Jedziemy po Wolność - projekt utkany z marzeń

Atrakcje
2017-06-30
Szóstkę młodych ludzi z Polski połączyło jedno marzenie - podróż życia 32. letnim Volkswagenem T3. Wyprawę nazwano „BUSEM NA KÓŁKACH PO EUROPY ZAUŁKACH”, ma trwać od 7 lipca do 7 sierpnia 2017, w planach jest przejechać 9 tysięcy kilometrów, odwiedzić 15 państw i cieszyć się życiem. To nie pierwsza wyprawa tych zapaleńców, …

Szóstkę młodych ludzi z Polski połączyło jedno marzenie - podróż życia 32. letnim Volkswagenem T3. Wyprawę nazwano „BUSEM NA KÓŁKACH PO EUROPY ZAUŁKACH”, ma trwać od 7 lipca do 7 sierpnia 2017, w planach jest przejechać 9 tysięcy kilometrów, odwiedzić 15 państw i cieszyć się życiem. To nie pierwsza wyprawa tych zapaleńców, w 2015 roku była wyprawa „FIATEM ZA ŚWIATEM”, a w roku 2016 wyprawa rowerowa „JEDZIEMY PO WOLNOŚĆ NA DWÓCH KOŁACH”.
Więcej informacji o projekcie:
Facebook
YoutubeAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020