Bike Atelier MTB Maraton 2017 na Jurze

Bike Atelier MTB Maraton 2017 na Jurze

Atrakcje
2017-07-07
Po raz trzeci miłośnicy terenowej rywalizacji będą mogli wystartować w zawodach rowerowych Bike Atelier MTB Maraton. Jedna z edycji zostanie rozegrana 10 września w trzech jurajskich gminach - Żarkach, Niegowie i Janowie. Będą dwie trasy: dłuższa PRO i krótsza HOBBY. Także najmłodsi adepci rowerowej jazdy będą mogli spróbować swoich sił, rywalizując na krótkim dystansie, dopasowanym do wieku (…

Po raz trzeci miłośnicy terenowej rywalizacji będą mogli wystartować w zawodach rowerowych Bike Atelier MTB Maraton. Jedna z edycji zostanie rozegrana 10 września w trzech jurajskich gminach - Żarkach, Niegowie i Janowie. Będą dwie trasy: dłuższa PRO i krótsza HOBBY. Także najmłodsi adepci rowerowej jazdy będą mogli spróbować swoich sił, rywalizując na krótkim dystansie, dopasowanym do wieku (od 200m do 5km).
Rejestracja i szczegóły wydarzeniaAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.