Słowiński Park Narodowy

Atrakcje
2017-10-12

Ruchome piaski i rozległe wydmy w Słowińskim Parku Narodowym tworzą unikatowy krajobraz, który zachwyca turystów. Wędrujące ziarenka, wciskające się w oczy i uszy, żar lejący się z nieba, niemal biel piasku i falujące w oddali morze sprawiają, że nigdzie indziej nie poczujesz się tak, jak w Łebie, gdzie najpierw można wdrapać się na wydmę Łącką, a potem przemierzać szeroką plażę.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020