XIV Raciborski Festiwal Podróżniczy Wiatraki

XIV Raciborski Festiwal Podróżniczy Wiatraki

Atrakcje
2017-10-16
W ostatni weekend października czyli 27-29.10.2017 zapraszamy do Raciborza, gdzie zawitają najsłynniejsi polscy podróżnicy na najgłośniejszy na Śląsku Festiwal Podróżniczy "Wiatraki". Tegoroczna edycja nosi tytuł Podróże do głębi. Monika Witkowska opowie o samotnej podróży po Pakistanie, Piotr Pustelnik zabierze Was w Himalaje i Karakorum, a Marcin Mamoń do samego środka świata …

W ostatni weekend października czyli 27-29.10.2017 zapraszamy do Raciborza, gdzie zawitają najsłynniejsi polscy podróżnicy na najgłośniejszy na Śląsku Festiwal Podróżniczy "Wiatraki". Tegoroczna edycja nosi tytuł Podróże do głębi. Monika Witkowska opowie o samotnej podróży po Pakistanie, Piotr Pustelnik zabierze Was w Himalaje i Karakorum, a Marcin Mamoń do samego środka świata wojującego islamu. Najwyższe szczyty Afryki pokaże Robert Gondek. Nie mniej ciekawa będzie jazda rowerem po… zamarzniętym Bajkale z Jakubem Rybickim. Gości oczywiście będzie jeszcze więcej.
Festiwal odbywać się będzie w sali widowiskowej Raciborskiego Domu Kultury, przy ul. Chopina 21.
Oficjalna strona FestiwaluAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121217 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020