XIV Raciborski Festiwal Podróżniczy Wiatraki

XIV Raciborski Festiwal Podróżniczy Wiatraki

Atrakcje
2017-10-16
W ostatni weekend października czyli 27-29.10.2017 zapraszamy do Raciborza, gdzie zawitają najsłynniejsi polscy podróżnicy na najgłośniejszy na Śląsku Festiwal Podróżniczy "Wiatraki". Tegoroczna edycja nosi tytuł Podróże do głębi. Monika Witkowska opowie o samotnej podróży po Pakistanie, Piotr Pustelnik zabierze Was w Himalaje i Karakorum, a Marcin Mamoń do samego środka świata …

W ostatni weekend października czyli 27-29.10.2017 zapraszamy do Raciborza, gdzie zawitają najsłynniejsi polscy podróżnicy na najgłośniejszy na Śląsku Festiwal Podróżniczy "Wiatraki". Tegoroczna edycja nosi tytuł Podróże do głębi. Monika Witkowska opowie o samotnej podróży po Pakistanie, Piotr Pustelnik zabierze Was w Himalaje i Karakorum, a Marcin Mamoń do samego środka świata wojującego islamu. Najwyższe szczyty Afryki pokaże Robert Gondek. Nie mniej ciekawa będzie jazda rowerem po… zamarzniętym Bajkale z Jakubem Rybickim. Gości oczywiście będzie jeszcze więcej.
Festiwal odbywać się będzie w sali widowiskowej Raciborskiego Domu Kultury, przy ul. Chopina 21.
Oficjalna strona FestiwaluAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112029 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.