Festiwal Smaku 20-24 listopada Katowice

Festiwal Smaku 20-24 listopada Katowice

Atrakcje
2017-11-10
Miło nam poinformować, że Festiwal Smaku zawitał do Katowic. W dniach 20-24 listopada 2017 najlepsze restauracje i kawiarnie w mieście zaserwują swe popisowe dnia, przygotowane specjalnie na tę okazję. Wśród restauracji biorący udział w Festiwalu są: Restauracja Max, Moodro Bistro & Cafe, Restauracja U Babuni, Restauracja Śląska, Grillpoint i inne. Restauracje będą podawać przystawkę z daniem głównym w …

Miło nam poinformować, że Festiwal Smaku zawitał do Katowic. W dniach 20-24 listopada 2017 najlepsze restauracje i kawiarnie w mieście zaserwują swe popisowe dnia, przygotowane specjalnie na tę okazję. Wśród restauracji biorący udział w Festiwalu są: Restauracja Max, Moodro Bistro & Cafe, Restauracja U Babuni, Restauracja Śląska, Grillpoint i inne. Restauracje będą podawać przystawkę z daniem głównym w cenie 20 zł od osoby oraz napój z deserem w cenie 10 zł od osoby. Warto wcześniej zarezerwewować stolik, bowiem Festiwal cieszy się dużą popularnością.
Festiwal w KatowicachAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.