Stylowe, ciepłe i wodoodporne buty na zimę? Polecamy Rogue 6, Kamik

Stylowe, ciepłe i wodoodporne buty na zimę? Polecamy Rogue 6, Kamik

Atrakcje
2017-11-16
Za oknem pierwszy szron i śnieg, zastanawiasz się, jakie buty wybrać na zimę? Kozaki Rogue 6 marki Kamik to uniwersalne buty zimowe, które warto mieć w swojej szafie. Z wyglądu piękne i stylowe traperki, w praktyce ciepłe śniegowce, mają szeroki zakres zastosowań, zarówno na wędrówki weekendowe, jak i na miejskie spacery w niskich temperaturach, nawet przy deszczowej i śnieżnej …

Za oknem pierwszy szron i śnieg, zastanawiasz się, jakie buty wybrać na zimę? Kozaki Rogue 6 marki Kamik to uniwersalne buty zimowe, które warto mieć w swojej szafie. Z wyglądu piękne i stylowe traperki, w praktyce ciepłe śniegowce, mają szeroki zakres zastosowań, zarówno na wędrówki weekendowe, jak i na miejskie spacery w niskich temperaturach, nawet przy deszczowej i śnieżnej pogodzie, bo są wodoodporne. Z przyjemnością testujemy.
Pełna recenzja tutajAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111829 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.