Stylowe, ciepłe i wodoodporne buty na zimę? Polecamy Rogue 6, Kamik

Stylowe, ciepłe i wodoodporne buty na zimę? Polecamy Rogue 6, Kamik

Atrakcje
2017-11-16
Za oknem pierwszy szron i śnieg, zastanawiasz się, jakie buty wybrać na zimę? Kozaki Rogue 6 marki Kamik to uniwersalne buty zimowe, które warto mieć w swojej szafie. Z wyglądu piękne i stylowe traperki, w praktyce ciepłe śniegowce, mają szeroki zakres zastosowań, zarówno na wędrówki weekendowe, jak i na miejskie spacery w niskich temperaturach, nawet przy deszczowej i śnieżnej …

Za oknem pierwszy szron i śnieg, zastanawiasz się, jakie buty wybrać na zimę? Kozaki Rogue 6 marki Kamik to uniwersalne buty zimowe, które warto mieć w swojej szafie. Z wyglądu piękne i stylowe traperki, w praktyce ciepłe śniegowce, mają szeroki zakres zastosowań, zarówno na wędrówki weekendowe, jak i na miejskie spacery w niskich temperaturach, nawet przy deszczowej i śnieżnej pogodzie, bo są wodoodporne. Z przyjemnością testujemy.
Pełna recenzja tutajAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020