Na chłód, deszcz i wiatr rowerowa kurtka Rainy, KROSS

Na chłód, deszcz i wiatr rowerowa kurtka Rainy, KROSS

Atrakcje
2017-11-20
Kto dużo jeździ na rowerze, nie tylko jesienią, ale o każdej porze roku, musi mieć kurtkę przeciwdeszczową, najlepiej lekką, żeby wozić ją zawsze ze sobą. Od niedawna testuję taką kurteczkę - rowerowa kurtka Rainy marki KROSS to świetny wybór dla każdego miłośnika dwóch kółek. Zajmuje mało miejsca i bardzo dobrze chroni przed deszczem. Ma też parę fajnych bajer&…

Kto dużo jeździ na rowerze, nie tylko jesienią, ale o każdej porze roku, musi mieć kurtkę przeciwdeszczową, najlepiej lekką, żeby wozić ją zawsze ze sobą. Od niedawna testuję taką kurteczkę - rowerowa kurtka Rainy marki KROSS to świetny wybór dla każdego miłośnika dwóch kółek. Zajmuje mało miejsca i bardzo dobrze chroni przed deszczem. Ma też parę fajnych bajerów, które sprawiają, że nie chcesz jej wymienić.
Recenzja kurtki Rainy, KROSSAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111829 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.