Recenzja z Festiwalu Smaku w Restauracji Śląskiej w Katowicach

Recenzja z Festiwalu Smaku w Restauracji Śląskiej w Katowicach

Atrakcje
2017-11-22
W czasie Festiwalu Smaku 20-24 listopada 2017 Katowice mieliśmy przyjemność degustować festiwalowe dania w Restauracji Śląskiej w Hotelu Diament. Obiekt mieści się w legendarnym Spodku, na głównym rondzie stolicy Śląska. Polecam odwiedzić Restaurację Śląską, w której poznasz smaki tak tradycyjne dla tego regionu, wraz z ich miejscowymi nazwami. Polskie Szlaki są Patronem Medialnym tego wydarzenia. Recenzja tutaj …

W czasie Festiwalu Smaku 20-24 listopada 2017 Katowice mieliśmy przyjemność degustować festiwalowe dania w Restauracji Śląskiej w Hotelu Diament. Obiekt mieści się w legendarnym Spodku, na głównym rondzie stolicy Śląska. Polecam odwiedzić Restaurację Śląską, w której poznasz smaki tak tradycyjne dla tego regionu, wraz z ich miejscowymi nazwami. Polskie Szlaki są Patronem Medialnym tego wydarzenia.
Recenzja tutajAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112231 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.