Krakowski Festiwal Górski

Krakowski Festiwal Górski

Atrakcje
2017-11-27
1-3 grudnia 2017 odbywać się będzie 15. już edycja Krakowskiego Festiwalu Górskiego - największego krajowego wydarzenia, zrzeszającego miłośników świata gór i outdooru. Będą Goście z Polski i zagranicy, a wśród nich Krzysztof Wielicki i Ryszard Pawłowski. Festiwal odbywać się będzie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Stałym elementem imprezy są zawody podcią…

1-3 grudnia 2017 odbywać się będzie 15. już edycja Krakowskiego Festiwalu Górskiego - największego krajowego wydarzenia, zrzeszającego miłośników świata gór i outdooru. Będą Goście z Polski i zagranicy, a wśród nich Krzysztof Wielicki i Ryszard Pawłowski. Festiwal odbywać się będzie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Stałym elementem imprezy są zawody podciągania na drążku, znane jako „Szmata za szmatę”. Sponsorowany przez markę Marmot konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach - „Szmata” polegająca na podciąganiu ze zwisu na jednej ręce i „Open” - podciąganie się oburącz, z przyczepionym do ciała z 30 kg obciążeniem. Wciąż poszukiwani są śmiałkowie chcący podjąć wyzwanie na oczach festiwalowej publiczności! Eliminacje do tegorocznej edycji „Szmaty za szmatę” odbywają się w siedzibie firmy Raven (Kraków, ul. Zakładowa 7) do środy 29 listopada włącznie, w godzinach 9.00-16.00. Aby wziąć w nich udział, wystarczy, wystarczy mailowo lub telefonicznie umówić się na wizytę i, jeszcze bez adrenaliny towarzyszącej finałowi, wykonać swoją próbę.
Strona FestiwaluAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121619 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020