Podaruj serce małym pacjentom zabrzańskiego szpitala!

Podaruj serce małym pacjentom zabrzańskiego szpitala!

Atrakcje
2017-12-05
6 grudnia 2017 ruszy zbiórka odzieży, zabawek i kosmetyków dla małych pacjentów z oddziałów pediatrycznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu. Inicjatorką przedsięwzięcia pod hasłem „Podarunki od Serca” jest Małgorzata Górecka, właścicielka Crazy Club. Wszyscy chętni, którzy chcieliby sprawić radość dzieciaczkom, podarunki mogą przynosić …

6 grudnia 2017 ruszy zbiórka odzieży, zabawek i kosmetyków dla małych pacjentów z oddziałów pediatrycznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu. Inicjatorką przedsięwzięcia pod hasłem „Podarunki od Serca” jest Małgorzata Górecka, właścicielka Crazy Club. Wszyscy chętni, którzy chcieliby sprawić radość dzieciaczkom, podarunki mogą przynosić do siedziby Crazy Club (ul. Kochanowskiego 3, Racibórz). Akcja potrwa do 15 stycznia 2018 roku. Zabawki, ubranka, gry edukacyjne, pościel czy środki pielęgnacji dla niemowląt – wszystkie te rzeczy potrzebują mali pacjenci z zabrzańskiego szpitala. Zbiórka świątecznych darów odbędzie się po raz piąty. Ludzi z ogromnym sercem i empatią okazało się mnóstwo, organizatorzy nie marzyli, że otrzymają tyle wspaniałych upominków. Samodzielny Publiczny Szpital nr 1 w Zabrzu, to m.in. szereg oddziałów pediatrycznych, na których leżą ciężko chorzy mali pacjenci z całej Polski. Dzieci od noworodków po nastolatków, walczą tam o każdy miesiąc, dzień, a niektórzy nawet godzinę życia. Wielu z nich spędzi tam święta Bożego Narodzenia. Dlatego, aby sprawić im chociaż trochę przyjemności, organizowana jest ta świąteczna zbiórka. Nie każde dziecko przebywające na oddziale może liczyć na prezent świąteczny od rodziny, więc ludzie dobrej woli muszą ich zastąpić.
Więcej tutajAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020