Na szlak z marką Dare2B

Na szlak z marką Dare2B

Atrakcje
2017-12-08
Namawiam Was do aktywności nawet w te chłodniejsze dni, nie ma nic lepszego niż ruch na świeżym powietrzu, a potem ciepłe kakao w domu, albo inny specjał, wg uznania :) Na szlaku jesienią i zimą przydadzą się techniczne produkty marki Dare2B, która jest częścią grupy Regatta. Testuję dla nich bluzę puchówkę Spin Out Hybrid, biustonosz sportowy Warm Up Bra oraz spodnie …

Namawiam Was do aktywności nawet w te chłodniejsze dni, nie ma nic lepszego niż ruch na świeżym powietrzu, a potem ciepłe kakao w domu, albo inny specjał, wg uznania :) Na szlaku jesienią i zimą przydadzą się techniczne produkty marki Dare2B, która jest częścią grupy Regatta. Testuję dla nich bluzę puchówkę Spin Out Hybrid, biustonosz sportowy Warm Up Bra oraz spodnie Melodic. Wszystkie te produkty jak najbardziej spełniły moje oczekiwania, bo też są stworzone z myślą o aktywnych kobietach, we współpracy ze sportowcami. Recenzje tutaj:
Kurtka Spin Out Hybrid ​​​​
Biustonosz sportowy Warm Up Bra
Spodnie MelodicAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.