Na szlak z marką Dare2B

Na szlak z marką Dare2B

Atrakcje
2017-12-08
Namawiam Was do aktywności nawet w te chłodniejsze dni, nie ma nic lepszego niż ruch na świeżym powietrzu, a potem ciepłe kakao w domu, albo inny specjał, wg uznania :) Na szlaku jesienią i zimą przydadzą się techniczne produkty marki Dare2B, która jest częścią grupy Regatta. Testuję dla nich bluzę puchówkę Spin Out Hybrid, biustonosz sportowy Warm Up Bra oraz spodnie …

Namawiam Was do aktywności nawet w te chłodniejsze dni, nie ma nic lepszego niż ruch na świeżym powietrzu, a potem ciepłe kakao w domu, albo inny specjał, wg uznania :) Na szlaku jesienią i zimą przydadzą się techniczne produkty marki Dare2B, która jest częścią grupy Regatta. Testuję dla nich bluzę puchówkę Spin Out Hybrid, biustonosz sportowy Warm Up Bra oraz spodnie Melodic. Wszystkie te produkty jak najbardziej spełniły moje oczekiwania, bo też są stworzone z myślą o aktywnych kobietach, we współpracy ze sportowcami. Recenzje tutaj:
Kurtka Spin Out Hybrid ​​​​
Biustonosz sportowy Warm Up Bra
Spodnie MelodicAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020