I Konwentykiel Szlaku Magnatów Przemysłowych w Nakle Śląskim

I Konwentykiel Szlaku Magnatów Przemysłowych w Nakle Śląskim

Atrakcje
2017-12-12


W sobotę 16 grudnia 2017 roku od godziny 15.00 w salonie hrabiny Laury Henckel von Donnersmarck zagoszczą nieprzeciętne kobiety – śląskie arystokratki. Cztery Wielkie Damy dawnego Śląska, epickie historie w pięknym Pałacu w Nakle Śląskim. Przewodnikami po świecie magnatów przemysłowych będą dr Arkadiusz Kuzio – Podrucki i dr Łukasz Zimnoch. W trakcie imprezy przewidziano zwiedzanie pałacu, pokaz mody z muzyką na żywo i fotołowy. Wydarzenie organizuje Centrum Kultury Śląskiej z siedzibą w pałacu w Nakle Śląskim, w powiązaniu ze Szlakiem Magnatów Przemysłowych, który łączy miejsca i historie związane z magnatami przemysłowymi, którzy odegrali kluczową rolę w uprzemysławianiu Górnego Śląska. Wstęp płatny - 10 zł.
Więcej tutajAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020