Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy 2017

Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy 2017

Atrakcje
2017-12-13
W dniach 15-17 grudnia 2017 już po raz piąty odbędzie się Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie przed Ratuszem można zrobić świąteczne  zakupy, zjeść smaczne jedzenie, posłuchać koncertów i świetnie się zabawić. Każdego dnia po południu wystąpią chóry z Tarnowskich Gór i okolicy, a dodatkowo w sobotę od 10.00 powstanie Miasteczko Ś…

W dniach 15-17 grudnia 2017 już po raz piąty odbędzie się Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie przed Ratuszem można zrobić świąteczne  zakupy, zjeść smaczne jedzenie, posłuchać koncertów i świetnie się zabawić. Każdego dnia po południu wystąpią chóry z Tarnowskich Gór i okolicy, a dodatkowo w sobotę od 10.00 powstanie Miasteczko Świętego Mikołaja z animacjami dla dzieci, a o 15.30 rozpoczną się warsztaty zdobienia pierników z udziałem m.in. Mateusza Guncela z Masterchefa i innych znanych z kulinarnych programów telewizyjnych osób. Będzie też fotobudka, malowanie twarzy, darmowa karuzela, gorąca herbata dla dzieci i pojawiające się tu i ówdzie Elfy oraz Anioły :) Zapraszamy !
Szczegółowy programAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.