Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy 2017

Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy 2017

Atrakcje
2017-12-13
W dniach 15-17 grudnia 2017 już po raz piąty odbędzie się Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie przed Ratuszem można zrobić świąteczne  zakupy, zjeść smaczne jedzenie, posłuchać koncertów i świetnie się zabawić. Każdego dnia po południu wystąpią chóry z Tarnowskich Gór i okolicy, a dodatkowo w sobotę od 10.00 powstanie Miasteczko Ś…

W dniach 15-17 grudnia 2017 już po raz piąty odbędzie się Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie przed Ratuszem można zrobić świąteczne  zakupy, zjeść smaczne jedzenie, posłuchać koncertów i świetnie się zabawić. Każdego dnia po południu wystąpią chóry z Tarnowskich Gór i okolicy, a dodatkowo w sobotę od 10.00 powstanie Miasteczko Świętego Mikołaja z animacjami dla dzieci, a o 15.30 rozpoczną się warsztaty zdobienia pierników z udziałem m.in. Mateusza Guncela z Masterchefa i innych znanych z kulinarnych programów telewizyjnych osób. Będzie też fotobudka, malowanie twarzy, darmowa karuzela, gorąca herbata dla dzieci i pojawiające się tu i ówdzie Elfy oraz Anioły :) Zapraszamy !
Szczegółowy programAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020