Akhbota z „Kobiety na krańcu świata” dostanie świąteczny prezent z Polski!

Akhbota z „Kobiety na krańcu świata” dostanie świąteczny prezent z Polski!

Atrakcje
2017-12-14
Czy pamiętacie dziewczynkę z orłem? To 14-letnia Akhbota z Mongolii, bohaterka z 2. odcinka, 9. sezonu „Kobiety na krańcu świata”. Martyna Wojciechowska i Jack Wolfskin przekażą jej ciepłą odzież w prezencie. Martyna, będąc u niej wraz z ekipą filmową doświadczyła ekstremalnych warunków, w jakich żyje dziewczyna. Surowy klimat gór i stepów dawał się we …

Czy pamiętacie dziewczynkę z orłem? To 14-letnia Akhbota z Mongolii, bohaterka z 2. odcinka, 9. sezonu „Kobiety na krańcu świata”. Martyna Wojciechowska i Jack Wolfskin przekażą jej ciepłą odzież w prezencie. Martyna, będąc u niej wraz z ekipą filmową doświadczyła ekstremalnych warunków, w jakich żyje dziewczyna. Surowy klimat gór i stepów dawał się we znaki nawet wiosną. Dziś Martyna poruszona losem swojej bohaterki postanowiła wraz z Jack Wolfskin zatroszczyć się o odpowiedni ubiór dla Akhboty. Wśród prezentów będzie puchowa kurtka, spodnie, czapki, rękawiczki, polary i bielizna termoaktywna. Odzież jeszcze w tym roku zostanie wysłana w górskie tereny Ałtaju.
 Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.