Akhbota z „Kobiety na krańcu świata” dostanie świąteczny prezent z Polski!

Akhbota z „Kobiety na krańcu świata” dostanie świąteczny prezent z Polski!

Atrakcje
2017-12-14
Czy pamiętacie dziewczynkę z orłem? To 14-letnia Akhbota z Mongolii, bohaterka z 2. odcinka, 9. sezonu „Kobiety na krańcu świata”. Martyna Wojciechowska i Jack Wolfskin przekażą jej ciepłą odzież w prezencie. Martyna, będąc u niej wraz z ekipą filmową doświadczyła ekstremalnych warunków, w jakich żyje dziewczyna. Surowy klimat gór i stepów dawał się we …

Czy pamiętacie dziewczynkę z orłem? To 14-letnia Akhbota z Mongolii, bohaterka z 2. odcinka, 9. sezonu „Kobiety na krańcu świata”. Martyna Wojciechowska i Jack Wolfskin przekażą jej ciepłą odzież w prezencie. Martyna, będąc u niej wraz z ekipą filmową doświadczyła ekstremalnych warunków, w jakich żyje dziewczyna. Surowy klimat gór i stepów dawał się we znaki nawet wiosną. Dziś Martyna poruszona losem swojej bohaterki postanowiła wraz z Jack Wolfskin zatroszczyć się o odpowiedni ubiór dla Akhboty. Wśród prezentów będzie puchowa kurtka, spodnie, czapki, rękawiczki, polary i bielizna termoaktywna. Odzież jeszcze w tym roku zostanie wysłana w górskie tereny Ałtaju.
 Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020