Na turystyczne szlaki spodnie Exploration The North Face

Na turystyczne szlaki spodnie Exploration The North Face

Atrakcje
2017-12-21
Jak outdoor to The North Face... oczywiście nie tylko, ale to kultowa marka, z logo inspirowanym słynnym Half Dome w Parku Yosemite. Mam teraz wielką przyjemność testować uniwersalne spodnie turystyczne tej marki, a konkretnie model Exploration Pant Lady, za co serdecznie dziękuję Sklepowi Górskiemu Taternik. Spodnie są bardzo lekkie, wygodne i rozciągliwe. Szybko schną, zajmują mało miejsca, nie przyjmują łatwo wody …

Jak outdoor to The North Face... oczywiście nie tylko, ale to kultowa marka, z logo inspirowanym słynnym Half Dome w Parku Yosemite. Mam teraz wielką przyjemność testować uniwersalne spodnie turystyczne tej marki, a konkretnie model Exploration Pant Lady, za co serdecznie dziękuję Sklepowi Górskiemu Taternik. Spodnie są bardzo lekkie, wygodne i rozciągliwe. Szybko schną, zajmują mało miejsca, nie przyjmują łatwo wody i mają filtr UV. Nogawki można podwinąć i zapiąć do długości 3/4. 
Pełna recenzja tutajAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020