Na turystyczne szlaki spodnie Exploration The North Face

Na turystyczne szlaki spodnie Exploration The North Face

Atrakcje
2017-12-21
Jak outdoor to The North Face... oczywiście nie tylko, ale to kultowa marka, z logo inspirowanym słynnym Half Dome w Parku Yosemite. Mam teraz wielką przyjemność testować uniwersalne spodnie turystyczne tej marki, a konkretnie model Exploration Pant Lady, za co serdecznie dziękuję Sklepowi Górskiemu Taternik. Spodnie są bardzo lekkie, wygodne i rozciągliwe. Szybko schną, zajmują mało miejsca, nie przyjmują łatwo wody …

Jak outdoor to The North Face... oczywiście nie tylko, ale to kultowa marka, z logo inspirowanym słynnym Half Dome w Parku Yosemite. Mam teraz wielką przyjemność testować uniwersalne spodnie turystyczne tej marki, a konkretnie model Exploration Pant Lady, za co serdecznie dziękuję Sklepowi Górskiemu Taternik. Spodnie są bardzo lekkie, wygodne i rozciągliwe. Szybko schną, zajmują mało miejsca, nie przyjmują łatwo wody i mają filtr UV. Nogawki można podwinąć i zapiąć do długości 3/4. 
Pełna recenzja tutajAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112231 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.