Festiwal Smaku - Gliwice

Festiwal Smaku - Gliwice

Atrakcje
2018-01-12
Gliwice: 15-19 stycznia 2018 II edycja Miło mi zaprosić na II już edycję Festiwalu Smaku w Gliwicach, gdzie nie zabraknie pysznych dań. Zasady jak zwykle, 20 zł danie główne z przystawką i 10 zł deser z napojem. Wśród restauracji znajdą się m.in. Supra Gruzińskie Smaki, Polsko Włoski - Pasta Express, Zdrowa krowa, Sushi Arigato czy Qchnia. Zapraszamy na …

Gliwice: 15-19 stycznia 2018 II edycjaMiło mi zaprosić na II już edycję Festiwalu Smaku w Gliwicach, gdzie nie zabraknie pysznych dań. Zasady jak zwykle, 20 zł danie główne z przystawką i 10 zł deser z napojem. Wśród restauracji znajdą się m.in. Supra Gruzińskie Smaki, Polsko Włoski - Pasta Express, Zdrowa krowa, Sushi Arigato czy Qchnia. Zapraszamy na wydarzenie :)
Strona Festiwalu SmakuAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020