Wygodnie i ekologicznie z butami Aku

Wygodnie i ekologicznie z butami Aku

Atrakcje
2018-01-15
Damskie buty Bellamont Suede GTX renomowanej firmy Aku to lekkie buty trekingowe, przeznaczone do umiarkowanych wędrówek w górach i spacerów miejskich. Przeszłam już w nich parę dobrych kilometrów i muszę powiedzieć, że są świetne, a mogę je testować dzięki firmie Raven. Dużo różnych technologii zastosowano w tym obuwiu, Bellamonty są też ekologiczne, bo materiały częś…

Damskie buty Bellamont Suede GTX renomowanej firmy Aku to lekkie buty trekingowe, przeznaczone do umiarkowanych wędrówek w górach i spacerów miejskich. Przeszłam już w nich parę dobrych kilometrów i muszę powiedzieć, że są świetne, a mogę je testować dzięki firmie Raven. Dużo różnych technologii zastosowano w tym obuwiu, Bellamonty są też ekologiczne, bo materiały częściowo pochodzą z recyklingu.
Pełna recenzja tutajAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111427 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.