Nowa wersja aplikacji Polskie Szlaki

Nowa wersja aplikacji Polskie Szlaki

Atrakcje
2018-03-12
W weekend pojawiła się w sklepie Google nowa wersja aplikacji Polskie Szlaki. Aplikacja została napisana od nowa i wzbogacona o kilka ulepszeń. Aplikacja oczywiście jest nadal darmowa. Najważniejszą nowością jest możliwość dodawania atrakcji do aktywnej wycieczki. Można to robić w trakcie zwiedzania lub planując kolejne wyprawy. Taką aktywną wycieczkę można później zapisać jako wycieczkę w portalu. Będzie ona …

W weekend pojawiła się w sklepie Google nowa wersja aplikacji Polskie Szlaki. Aplikacja została napisana od nowa i wzbogacona o kilka ulepszeń. Aplikacja oczywiście jest nadal darmowa.Najważniejszą nowością jest możliwość dodawania atrakcji do aktywnej wycieczki. Można to robić w trakcie zwiedzania lub planując kolejne wyprawy. Taką aktywną wycieczkę można później zapisać jako wycieczkę w portalu. Będzie ona zapisana jako wycieczka prywatna, by ją upublicznić należy skorzystać z naszego portalu, wgrać zdjęcia i podzielić się wrażeniami w formie relacji.Atrakcje w aplikacji zostały też opatrzone odpowiednimi kolorami symbolizującymi "ważność" danej atrakcji.

Oczywiście pojawiły się opcje rozszerzające dotychczasowe funkcjonalności jak np. możliwość pomijania atrakcji ignorowanych, możliwość wyświetlania atrakcji wg kategorii oraz edycja swojego profilu.

Zapraszamy do pobierania aplikacji i zwiedzania Polski z komórką w ręce :)Avatar użytkownika
Łukasz Piernikarczyk 1638 kilometrów