Plener z Tokiną w Górach Stołowych

Plener z Tokiną w Górach Stołowych

Atrakcje
2018-04-11
Marka Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają w terminie 11-13 maja 2018 na górski plener fotograficzny w najpiękniejszych zakątkach tajemniczych Gór Stołowych, z olbrzymimi skałami, urwiskami i miejscami, do których niełatwo dojść, a co dopiero dojechać. Tu rozpoczyna się fotograficzna przygoda, a dodatkowym smaczkiem jest fakt, że na czas zajęć można bezpłatnie wypożyczyć …

Marka Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają w terminie 11-13 maja 2018 na górski plener fotograficzny w najpiękniejszych zakątkach tajemniczych Gór Stołowych, z olbrzymimi skałami, urwiskami i miejscami, do których niełatwo dojść, a co dopiero dojechać. Tu rozpoczyna się fotograficzna przygoda, a dodatkowym smaczkiem jest fakt, że na czas zajęć można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina. Zajęcia rozpoczyna piątkowa część teoretyczna, zaś sobota i niedziela to plenery oraz atrakcje, w tym balia i sauna pod rozgwieżdżonym niebem.
Cena warsztatów - 490 zł (zajęcia, noclegi, wyżywienie), miejsce pobytu - Pasterka
Formularz zgłoszeniowy
Pytania kieruj tutaj: info@fotowarsztaty.com

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020