Plener z Tokiną w Górach Stołowych

Plener z Tokiną w Górach Stołowych

Atrakcje
2018-04-11
Marka Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają w terminie 11-13 maja 2018 na górski plener fotograficzny w najpiękniejszych zakątkach tajemniczych Gór Stołowych, z olbrzymimi skałami, urwiskami i miejscami, do których niełatwo dojść, a co dopiero dojechać. Tu rozpoczyna się fotograficzna przygoda, a dodatkowym smaczkiem jest fakt, że na czas zajęć można bezpłatnie wypożyczyć …

Marka Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają w terminie 11-13 maja 2018 na górski plener fotograficzny w najpiękniejszych zakątkach tajemniczych Gór Stołowych, z olbrzymimi skałami, urwiskami i miejscami, do których niełatwo dojść, a co dopiero dojechać. Tu rozpoczyna się fotograficzna przygoda, a dodatkowym smaczkiem jest fakt, że na czas zajęć można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina. Zajęcia rozpoczyna piątkowa część teoretyczna, zaś sobota i niedziela to plenery oraz atrakcje, w tym balia i sauna pod rozgwieżdżonym niebem.
Cena warsztatów - 490 zł (zajęcia, noclegi, wyżywienie), miejsce pobytu - Pasterka
Formularz zgłoszeniowy
Pytania kieruj tutaj: info@fotowarsztaty.com

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.