Rycerski Dzień Dziecka na zamku w Starych Tarnowicach

Rycerski Dzień Dziecka na zamku w Starych Tarnowicach

Atrakcje
2018-05-22
3 czerwca 2018: 13.00-19.30 Zapraszamy już dziś na Rycerski Dzień Dziecka na zamku w Starych Tarnowicach - dzielnicy Tarnowskich Gór. Podczas imprezy będzie czekać moc atrakcji – pokazy rycerskie, wspólne zabawy, pyszne przekąski, a do tego bazar staroci i jarmark rękodzieła. W tym dniu przeniesiesz się do czasów, gdy włodarzami na zamku byli zacni rycerze, po …

3 czerwca 2018: 13.00-19.30
Zapraszamy już dziś na Rycerski Dzień Dziecka na zamku w Starych Tarnowicach - dzielnicy Tarnowskich Gór. Podczas imprezy będzie czekać moc atrakcji – pokazy rycerskie, wspólne zabawy, pyszne przekąski, a do tego bazar staroci i jarmark rękodzieła. W tym dniu przeniesiesz się do czasów, gdy włodarzami na zamku byli zacni rycerze, po jego krużgankach przechadzały się piękne białogłowy, zaś rzemieślnicy pokornie pracowali na rzecz swego pana. Przy zamku stanie obozowisko rycerzy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Szczegółowy plan znajduje się tutaj

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020