Rycerski Dzień Dziecka na zamku w Starych Tarnowicach

Rycerski Dzień Dziecka na zamku w Starych Tarnowicach

Atrakcje
2018-05-22
3 czerwca 2018: 13.00-19.30 Zapraszamy już dziś na Rycerski Dzień Dziecka na zamku w Starych Tarnowicach - dzielnicy Tarnowskich Gór. Podczas imprezy będzie czekać moc atrakcji – pokazy rycerskie, wspólne zabawy, pyszne przekąski, a do tego bazar staroci i jarmark rękodzieła. W tym dniu przeniesiesz się do czasów, gdy włodarzami na zamku byli zacni rycerze, po …

3 czerwca 2018: 13.00-19.30
Zapraszamy już dziś na Rycerski Dzień Dziecka na zamku w Starych Tarnowicach - dzielnicy Tarnowskich Gór. Podczas imprezy będzie czekać moc atrakcji – pokazy rycerskie, wspólne zabawy, pyszne przekąski, a do tego bazar staroci i jarmark rękodzieła. W tym dniu przeniesiesz się do czasów, gdy włodarzami na zamku byli zacni rycerze, po jego krużgankach przechadzały się piękne białogłowy, zaś rzemieślnicy pokornie pracowali na rzecz swego pana. Przy zamku stanie obozowisko rycerzy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Szczegółowy plan znajduje się tutaj

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112231 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.