Industriada poleca się w najbliższy weekend

Industriada poleca się w najbliższy weekend

Atrakcje
2018-06-06
9 czerwca 2018 Industriada to święto Szlaku Zabytków Techniki, a przy tym największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w tej części Europy. Pełna moc w sobotę 9 czerwca, rozruch maszyn nastąpi w piątek wieczorem. Podczas święta czekają autentyczne kopalnie, osiedla robotnicze, browary, fabryki, wieże wyciągowe, koleje wąskotorowe, a nawet śluzy wodne. Wszędzie odbywają się koncerty, warsztaty, pokazy i …

9 czerwca 2018
Industriada to święto Szlaku Zabytków Techniki, a przy tym największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w tej części Europy. Pełna moc w sobotę 9 czerwca, rozruch maszyn nastąpi w piątek wieczorem. Podczas święta czekają autentyczne kopalnie, osiedla robotnicze, browary, fabryki, wieże wyciągowe, koleje wąskotorowe, a nawet śluzy wodne. Wszędzie odbywają się koncerty, warsztaty, pokazy i spotkania miłośników techniki i historii. To świetna okazja, by spędzić ciekawy czas rodzinny. W sumie na tegoroczną Industriadę przygotowano ponad 500 wydarzeń w 44 obiektach w 25 miastach.
Program imprezy w poszczególnych obiektach znajdziesz tutaj http://industriada.pl/

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020