Industriada poleca się w najbliższy weekend

Industriada poleca się w najbliższy weekend

Atrakcje
2018-06-06
9 czerwca 2018 Industriada to święto Szlaku Zabytków Techniki, a przy tym największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w tej części Europy. Pełna moc w sobotę 9 czerwca, rozruch maszyn nastąpi w piątek wieczorem. Podczas święta czekają autentyczne kopalnie, osiedla robotnicze, browary, fabryki, wieże wyciągowe, koleje wąskotorowe, a nawet śluzy wodne. Wszędzie odbywają się koncerty, warsztaty, pokazy i …

9 czerwca 2018
Industriada to święto Szlaku Zabytków Techniki, a przy tym największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w tej części Europy. Pełna moc w sobotę 9 czerwca, rozruch maszyn nastąpi w piątek wieczorem. Podczas święta czekają autentyczne kopalnie, osiedla robotnicze, browary, fabryki, wieże wyciągowe, koleje wąskotorowe, a nawet śluzy wodne. Wszędzie odbywają się koncerty, warsztaty, pokazy i spotkania miłośników techniki i historii. To świetna okazja, by spędzić ciekawy czas rodzinny. W sumie na tegoroczną Industriadę przygotowano ponad 500 wydarzeń w 44 obiektach w 25 miastach.
Program imprezy w poszczególnych obiektach znajdziesz tutaj http://industriada.pl/

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111427 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.