Odetchnij od miasta!

Odetchnij od miasta!

Atrakcje
2018-06-13
Jeśli bliska jest Ci natura i chcesz odpocząć od zgiełku miasta na weekendowym albo wakacyjnym wyjeździe, ta pozycja będzie dla Ciebie! "Odetchnij od miasta" Aleksandry Bogusławskiej to przewodnik po 62 wyjątkowych domach gościnnych, w których wizyta może odmienić Twoje życie. Blogerka przed napisaniem książki wybrała się w podróż w poszukiwaniu ludzi, którzy nie …

Jeśli bliska jest Ci natura i chcesz odpocząć od zgiełku miasta na weekendowym albo wakacyjnym wyjeździe, ta pozycja będzie dla Ciebie! "Odetchnij od miasta" Aleksandry Bogusławskiej to przewodnik po 62 wyjątkowych domach gościnnych, w których wizyta może odmienić Twoje życie. Blogerka przed napisaniem książki wybrała się w podróż w poszukiwaniu ludzi, którzy nie bali się zaryzykować, rzucili wszystko i otworzyli niezwykłe agroturystyki w najdalszych zakątkach Polski. Tak powstał ten przewodnik - opowieść  o ludziach odważnych i otwartych. Poznasz tu miejsca z pysznym jedzeniem, idealne na wakacje z dziećmi czy dające tzw. "święty spokój". Do każdego takiego miejsca dołączono listę okolicznych atrakcji perełek.
Przewodnik dostępny jest tutaj.Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.