Odetchnij od miasta!

Odetchnij od miasta!

Atrakcje
2018-06-13
Jeśli bliska jest Ci natura i chcesz odpocząć od zgiełku miasta na weekendowym albo wakacyjnym wyjeździe, ta pozycja będzie dla Ciebie! "Odetchnij od miasta" Aleksandry Bogusławskiej to przewodnik po 62 wyjątkowych domach gościnnych, w których wizyta może odmienić Twoje życie. Blogerka przed napisaniem książki wybrała się w podróż w poszukiwaniu ludzi, którzy nie …

Jeśli bliska jest Ci natura i chcesz odpocząć od zgiełku miasta na weekendowym albo wakacyjnym wyjeździe, ta pozycja będzie dla Ciebie! "Odetchnij od miasta" Aleksandry Bogusławskiej to przewodnik po 62 wyjątkowych domach gościnnych, w których wizyta może odmienić Twoje życie. Blogerka przed napisaniem książki wybrała się w podróż w poszukiwaniu ludzi, którzy nie bali się zaryzykować, rzucili wszystko i otworzyli niezwykłe agroturystyki w najdalszych zakątkach Polski. Tak powstał ten przewodnik - opowieść  o ludziach odważnych i otwartych. Poznasz tu miejsca z pysznym jedzeniem, idealne na wakacje z dziećmi czy dające tzw. "święty spokój". Do każdego takiego miejsca dołączono listę okolicznych atrakcji perełek.
Przewodnik dostępny jest tutaj.Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020