Festiwal Kwiatów Jadalnych w Dobrzycy

Festiwal Kwiatów Jadalnych w Dobrzycy

Atrakcje
2018-06-25
14-15 lipca 2018 Ogrody Hortulus Spectabillis Portal PolskieSzlaki.pl objął patronatem ciekawe wydarzenie - Kulinarny Festiwal Kwiatów Jadalnych, który odbywać się będzie w bajkowych Ogrodach Hortulus Spcectabillis w Dobrzycy, w dniach 14-15 lipca. To niezwykle kolorowe wydarzenie, pełne zapachów i smaków. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek, o których dotąd nie miałeś pojęcia! …

14-15 lipca 2018 Ogrody Hortulus Spectabillis

Portal PolskieSzlaki.pl objął patronatem ciekawe wydarzenie - Kulinarny Festiwal Kwiatów Jadalnych, który odbywać się będzie w bajkowych Ogrodach Hortulus Spcectabillis w Dobrzycy, w dniach 14-15 lipca. To niezwykle kolorowe wydarzenie, pełne zapachów i smaków. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek, o których dotąd nie miałeś pojęcia! Już dziś serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy kwiatowy festiwal! 
Szczegóły tutaj.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111829 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.