Festiwal Kwiatów Jadalnych w Dobrzycy

Festiwal Kwiatów Jadalnych w Dobrzycy

Atrakcje
2018-06-25
14-15 lipca 2018 Ogrody Hortulus Spectabillis Portal PolskieSzlaki.pl objął patronatem ciekawe wydarzenie - Kulinarny Festiwal Kwiatów Jadalnych, który odbywać się będzie w bajkowych Ogrodach Hortulus Spcectabillis w Dobrzycy, w dniach 14-15 lipca. To niezwykle kolorowe wydarzenie, pełne zapachów i smaków. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek, o których dotąd nie miałeś pojęcia! …

14-15 lipca 2018 Ogrody Hortulus Spectabillis

Portal PolskieSzlaki.pl objął patronatem ciekawe wydarzenie - Kulinarny Festiwal Kwiatów Jadalnych, który odbywać się będzie w bajkowych Ogrodach Hortulus Spcectabillis w Dobrzycy, w dniach 14-15 lipca. To niezwykle kolorowe wydarzenie, pełne zapachów i smaków. Dowiesz się tutaj wielu ciekawostek, o których dotąd nie miałeś pojęcia! Już dziś serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy kwiatowy festiwal! 
Szczegóły tutaj.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020