Zabierz dziecko w góry i zaraź je swą pasją!

Zabierz dziecko w góry i zaraź je swą pasją!

Atrakcje
2018-06-28
Dziś polecam Wam kolejną ciekawą pozycję wydawnictwa Pascal, która nam w najbliższym czasie na pewno bardzo się przyda, a i dla wielu z Was okaże się pewnie pomocna. To książka "Góry z dzieckiem" autorstwa Marleny Woch - świeżutka jeszcze, bo z czerwca 2018 roku. Znajdziecie w niej:     • propozycje wycieczek o różnym stopniu trudności,   &…

Dziś polecam Wam kolejną ciekawą pozycję wydawnictwa Pascal, która nam w najbliższym czasie na pewno bardzo się przyda, a i dla wielu z Was okaże się pewnie pomocna. To książka "Góry z dzieckiem" autorstwa Marleny Woch - świeżutka jeszcze, bo z czerwca 2018 roku. Znajdziecie w niej:
    • propozycje wycieczek o różnym stopniu trudności,
    • trasy na wózek,
    • szlaki dla przedszkolaków i nastolatków,
    • sprawdzone atrakcje,
    • polecane miejsca noclegowe
To świetny przewodnik z opisami tras i praktycznymi poradami, który ułatwi zaplanowanie fajnej górskiej wycieczki, dostosowanej do wieku i możliwości dziecka. Autorka przeszła te szlaki z własnymi dziećmi, toteż ma spore doświadczenie w tej sprawie. Jak sama pisze, "Gdy w naszej rodzinie pojawiło się pierwsze dziecko, stanęliśmy przed dylematem, czy zrezygnować z gór, czy zdobywać je we trójkę. Ale nad czym tu się zastanawiać? Cały dzień na powietrzu, wśród pięknej górskiej przyrody – czyż może być w tym coś złego? A jednak wielokrotnie spotykaliśmy się z opinią, że zabieranie dziecka ze sobą w góry stanowi wyraz egoizmu rodziców. Na szczęście nie daliśmy odebrać sobie pasji, stało się wręcz odwrotnie."
Książkę kupisz w wielu księgarniach, np. tutaj.Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.