W parkach miejskich też może być fajnie

W parkach miejskich też może być fajnie

Atrakcje
2018-06-29
W ostatnich latach bardzo dba się w Polsce o  parki miejskie, często przechodzą rewitalizację i stają się atrakcyjne dla mieszkańców oraz turystów. Odpoczniesz w nich wśród zieleni, w zacisznych zakątkach, ale też zaznasz darmowej rekreacji. Przykładem mogą być parki na Górnym Śląsku - Park Śląski w Chorzowie, Paprocany w Tychach, Park Kachla w Bytomiu, Park …

W ostatnich latach bardzo dba się w Polsce o  parki miejskie, często przechodzą rewitalizację i stają się atrakcyjne dla mieszkańców oraz turystów. Odpoczniesz w nich wśród zieleni, w zacisznych zakątkach, ale też zaznasz darmowej rekreacji. Przykładem mogą być parki na Górnym Śląsku - Park Śląski w Chorzowie, Paprocany w Tychach, Park Kachla w Bytomiu, Park w Świerklańcu i wiele innych.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112229 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.