W parkach miejskich też może być fajnie

W parkach miejskich też może być fajnie

Atrakcje
2018-06-29
W ostatnich latach bardzo dba się w Polsce o  parki miejskie, często przechodzą rewitalizację i stają się atrakcyjne dla mieszkańców oraz turystów. Odpoczniesz w nich wśród zieleni, w zacisznych zakątkach, ale też zaznasz darmowej rekreacji. Przykładem mogą być parki na Górnym Śląsku - Park Śląski w Chorzowie, Paprocany w Tychach, Park Kachla w Bytomiu, Park …

W ostatnich latach bardzo dba się w Polsce o  parki miejskie, często przechodzą rewitalizację i stają się atrakcyjne dla mieszkańców oraz turystów. Odpoczniesz w nich wśród zieleni, w zacisznych zakątkach, ale też zaznasz darmowej rekreacji. Przykładem mogą być parki na Górnym Śląsku - Park Śląski w Chorzowie, Paprocany w Tychach, Park Kachla w Bytomiu, Park w Świerklańcu i wiele innych.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020