Silesia Race - bieg na orientację

Silesia Race - bieg na orientację

Atrakcje
2018-08-14
22 września Łazy na Jurze W imieniu organizatorów zapraszam na jesienną edycję zawodów na orientację Silesia Race. Impreza odbędzie się 22 września w Łazach na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Trasy od rodzinnej, przez piesze, rowerowe, aż po 200 km extrem do pokonania pieszo, rowerem i kajakiem... Nawigacja przy użyciu kompasu lun GPS – każdy da radę. W …

22 września Łazy na Jurze
W imieniu organizatorów zapraszam na jesienną edycję zawodów na orientację Silesia Race. Impreza odbędzie się 22 września w Łazach na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Trasy od rodzinnej, przez piesze, rowerowe, aż po 200 km extrem do pokonania pieszo, rowerem i kajakiem... Nawigacja przy użyciu kompasu lun GPS – każdy da radę. W pakiecie startowym m.in. dwa noclegi, 40 % zniżki na sprzęt marki Milo, 30 % na Fjorda Nansena, godzina w Parku Wodnym oraz pamiątkowy gadżet z imprezy.
Informacje i zapisy: www.silesiarace.plAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118769 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020