Silesia Race - bieg na orientację

Silesia Race - bieg na orientację

Atrakcje
2018-08-14
22 września Łazy na Jurze W imieniu organizatorów zapraszam na jesienną edycję zawodów na orientację Silesia Race. Impreza odbędzie się 22 września w Łazach na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Trasy od rodzinnej, przez piesze, rowerowe, aż po 200 km extrem do pokonania pieszo, rowerem i kajakiem... Nawigacja przy użyciu kompasu lun GPS – każdy da radę. W …

22 września Łazy na Jurze
W imieniu organizatorów zapraszam na jesienną edycję zawodów na orientację Silesia Race. Impreza odbędzie się 22 września w Łazach na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Trasy od rodzinnej, przez piesze, rowerowe, aż po 200 km extrem do pokonania pieszo, rowerem i kajakiem... Nawigacja przy użyciu kompasu lun GPS – każdy da radę. W pakiecie startowym m.in. dwa noclegi, 40 % zniżki na sprzęt marki Milo, 30 % na Fjorda Nansena, godzina w Parku Wodnym oraz pamiątkowy gadżet z imprezy.
Informacje i zapisy: www.silesiarace.plAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112231 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.