Krakowski Festiwal Górski i Szmata za Szmatę

Krakowski Festiwal Górski i Szmata za Szmatę

Atrakcje
2018-11-22
28 listopada - 2 grudnia, Kraków  Zapraszamy na 16. edycję jednego z największych i najbardziej cenionych w Polsce wydarzeń górsko - podróżniczych - Krakowskiego Festiwalu Górskiego, połączonego z Międzynarodowym Konkursem Filmowym. Po pokazach w Kinie Kijów oraz Multikinie uczestnicy Festiwalu tradycyjnie spotkają się ze sobą w gościnnych murach Uniwersytetu Ekonomicznego. Pojawią się tam również wybitni alpiniś…

28 listopada - 2 grudnia, Kraków 
Zapraszamy na 16. edycję jednego z największych i najbardziej cenionych w Polsce wydarzeń górsko - podróżniczych - Krakowskiego Festiwalu Górskiego, połączonego z Międzynarodowym Konkursem Filmowym. Po pokazach w Kinie Kijów oraz Multikinie uczestnicy Festiwalu tradycyjnie spotkają się ze sobą w gościnnych murach Uniwersytetu Ekonomicznego. Pojawią się tam również wybitni alpiniści, wspinacze górscy i skałkowi, podróżnicy czy biegacze górscy. Złotym Sponsorem imprezy jest Marmot - amerykańska legenda outdooru, niezwykle ceniona w środowisku górskim. Po raz kolejny pojawi się on ze swoim stoiskiem oraz zorganizuje konkurs „Szmata za Szmatę” - wymagające zawody w podciągania na drążku. Śmiałkowie wciąż są poszukiwani! 
Pełny program 16. Krakowskiego Festiwalu Górskiego można sprawdzić na oficjalnej stronie eventu, dostępnej pod adresem http://kfg.plAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020