Jarmarki Świąteczne

Jarmarki Świąteczne

Atrakcje
2018-12-03

Święta tuż tuż i Jarmarki Bożonarodzeniowe czas zacząć :) Magiczne chwile czekają na Was na Rynku we Wrocławiu, w Katowicach, w Gdańsku, Lublinie, Rybniku i w wielu innych miejscach na mapie Polski. My na razie odwiedziliśmy Jarmark Adwentowy w niewielkim Miasteczku Śląskim, ale choć on już się zakończył, inne trwać będą aż do Świąt!Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020