Nowy Precip® ECO - innowacyjna odsłona legendarnej kurtki Marmota

Nowy Precip® ECO - innowacyjna odsłona legendarnej kurtki Marmota

Atrakcje
2019-04-12
Już ponad 20 lat minęło od wprowadzenia pierwszej kurtki z membranowej serii Precip® amerykańskiego Marmota. Na przestrzeni lat ewoluowała ona od technologicznej ciekawostki do pozycji jednej z najczęściej nabywanych serii wśród miłośników outdooru. Stała się wręcz synonimem wysokiej klasy odzieży przeciwdeszczowej. Począwszy od bieżącego sezonu Precip®  wchodzi  jednak na kolejny …

Już ponad 20 lat minęło od wprowadzenia pierwszej kurtki z membranowej serii Precip® amerykańskiego Marmota. Na przestrzeni lat ewoluowała ona od technologicznej ciekawostki do pozycji jednej z najczęściej nabywanych serii wśród miłośników outdooru. Stała się wręcz synonimem wysokiej klasy odzieży przeciwdeszczowej. Począwszy od bieżącego sezonu Precip®  wchodzi  jednak na kolejny level - na sklepowych półkach pojawił się  Precip® ECO. Co warto o nim wiedzieć i dlaczego stanowi on kolejny kluczowy moment w produkcji odzieży membranowej? Kolekcja Precip® to pionierski projekt marki Marmot, będący owocem rozwoju współczesnej myśli technologicznej oraz DNA amerykańskiego producenta. Łączy w sobie uniwersalność, wysoką jakość oraz proekologiczne podejście do biznesu. W branży outdoorowej Marmot znany jest z tego, iż od wielu lat rozwija swoje kolekcje wielopoziomowo i w ramach różnych aspektów - nie tylko pod kątem dostarczania na rynek nowych produktów. Do tego dochodzi bowiem również innowacyjność technologiczna - przekładająca się na funkcjonalność i uniwersalność produktu - ale też trendy modowe czy troska o środowisko naturalne. Nowy Precip® ECO - co kupimy w ramach bieżącej kolekcji?
W wiosenno - letniej ofercie, poza klasycznymi kurtkami (Precip® ECO Jacket) znajdziemy również modele z bardziej technicznym wykończeniem, m.in. Precip® Stretch czy Plus Jacket. Nie brakuje klasycznych, jednolitych spodni membranowych oraz wersji z rozpinaną nogawką (Precip® ECO Full Zip Pant). Do tego dochodzą akcesoria w postaci rękawiczek, czapek z daszkiem czy kapeluszy wyprawowych. 
 

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1116756 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020