Odetchnij od miasta

Odetchnij od miasta

Atrakcje
2019-06-13
Jeśli masz dość miast i przyzywa Cię wieś z całym jej dobrodziejstwem, dla Ciebie będzie pozycja "Odetchnij od miasta. Warmia i Mazury" autorstwa Aleksandry Klonowskiej-Szałek. To już druga książka z tej serii Wydawnictwa Buchmann, z której dowiesz się, gdzie dobrze spać podczas podróży po krainie jezior i krzyżackich zamków. Ale dobrze spać to za mało powiedziane, bo po tej …
Jeśli masz dość miast i przyzywa Cię wieś z całym jej dobrodziejstwem, dla Ciebie będzie pozycja "Odetchnij od miasta. Warmia i Mazury" autorstwa Aleksandry Klonowskiej-Szałek. To już druga książka z tej serii Wydawnictwa Buchmann, z której dowiesz się, gdzie dobrze spać podczas podróży po krainie jezior i krzyżackich zamków. Ale dobrze spać to za mało powiedziane, bo po tej lekturze będziesz wiedział nie tylko gdzie zanocować, ale i gdzie przeżyć cudną przygodę, z dala od zgiełku, w nieoczywistych okolicznościach. To zbiór dobrych, klimatycznych noclegów, atrakcji, sposobów na aktywny i leniwy czas, a także porad, gdzie dobrze zjeść w okolicy. I choć przedstawione agroturystyki nie zawsze mają standardy hotelowe, to poczujesz się tu jak w domu, wśród miłych gospodarzy, którzy pokochali miejsce, w którym żyją, którzy dzielą się historiami, lokalnymi produktami i wiedzą o regionie. Książkę kupisz np. tutaj.
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.