Pobuszuj w kukurydzianym labiryncie!

Pobuszuj w kukurydzianym labiryncie!

Atrakcje
2019-07-04
Zapraszamy do labiryntu w polu kukurydzy w Swarzewie położonym 3 km od Władysławowa. Podejmij wyzwanie i przeżyj przygodę jakiej jeszcze nie poznałeś. Błądzenie i poszukiwanie właściwej drogi da Ci ogromną frajdę i mnóstwo emocji, tym bardziej, że natrafisz tu na zagadki i ukryte obiekty! Do Labiryntu możesz ze sobą zabrać swojego pieska, na pewno się ucieszy :) Wię…
Zapraszamy do labiryntu w polu kukurydzy w Swarzewie położonym 3 km od Władysławowa. Podejmij wyzwanie i przeżyj przygodę jakiej jeszcze nie poznałeś. Błądzenie i poszukiwanie właściwej drogi da Ci ogromną frajdę i mnóstwo emocji, tym bardziej, że natrafisz tu na zagadki i ukryte obiekty! Do Labiryntu możesz ze sobą zabrać swojego pieska, na pewno się ucieszy :)
Więcej o Labiryncie tutaj.
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020