Dni Karpia 2019 w Dolinie Baryczy

Dni Karpia 2019 w Dolinie Baryczy

Atrakcje
2019-07-31
Jako patron medialny zapraszamy już dziś na Dni Karpia 2019. To jesienny cykl wydarzeń promujących wyjątkowość Doliny Baryczy. W tym roku odbywa się już 14. edycja tego wydarzenia w regionie, którego tradycje rybackie sięgają  800 lat. Zaplanowano ponad 80 wydarzeń plenerowych, aktywnych, wędkarskich, edukacyjnych i kulinarnych, odbywających się przez 10 weekendów od września do listopada. Więcej na: www.dnikarpia.…
Jako patron medialny zapraszamy już dziś na Dni Karpia 2019. To jesienny cykl wydarzeń promujących wyjątkowość Doliny Baryczy. W tym roku odbywa się już 14. edycja tego wydarzenia w regionie, którego tradycje rybackie sięgają  800 lat. Zaplanowano ponad 80 wydarzeń plenerowych, aktywnych, wędkarskich, edukacyjnych i kulinarnych, odbywających się przez 10 weekendów od września do listopada.
Więcej na: www.dnikarpia.barycz.pl

 
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112229 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.