Ostatni weekend Dni Karpia 2019

Ostatni weekend Dni Karpia 2019

Atrakcje
2019-11-08

Jako Patron Medialny zapraszamy gorąco na ostatni już weekend Dni Karpia - 08-10 listopada 2019. Szczególnie polecamy "Tajemnice Świątecznej krainy - wycieczka objazdowa z karpiem w tle". Każdy uczestnik tego wydarzenia dostanie pakiet gadżetów Dni Karpia oraz produktów lokalnych. Wolnych miejsc jest dużo, a szczegóły poniżej i tutaj.

8 LISTOPADA /piątek/
Kolacja Rybna - Ryba do syta
MIEJSCE: Karczma Rybna Ruda Żmigrodzka 
Kameralna impreza kulinarno-taneczna zapewni relaks nie tylko dla duszy, ale i ciała. Goście będą mogli odkryć nasze specjały rybne pod różnymi postaciami (pieczone, smażone, duszone, wędzone, w galarecie itd.), dla których bazą będzie szeroki wachlarz rozmaitych gatunków ryb słodkowodnych pochodzących ze stawów Gospodarstwa Rybackiego „Ruda Żmigrodzka". W tym roku na stołach zagoszczą również dania z dziczyzny. O oprawę muzyczną zadba lokalny DJ, a dla uatrakcyjnienia wieczoru przeprowadzimy kilka konkursów z nagrodami, w tym głosowanie na najsmaczniejszą potrawę z wytypowanych przez nas 3 dań. Biesiada przy stołach łączonych, część dań serwowana, a część w formie bufetu. Szczegółowe menu na stronie www.KarczmaRybna.pl.
LICZBA MIEJSC: 50
INFORMACJA: tel. 609 856 026

8 LISTOPADA /piątek/
Kolacja rybna - Ryba do syta
MIEJSCE: Restauracja Kardamon, Huta 
Restauracja Kardamon zaprasza po raz kolejny na Kolację Rybną połączoną z wieczorkiem tanecznym. Będzie nam bardzo miło wspólnie z Państwem docenić i cieszyć się smakiem dań z ryb pochodzących z Doliny Baryczy. Potrawy rybne dopełnią dania serwowane w stałym menu naszej restauracji. Na deser słodki bufet, kawa, herbata oraz woda z cytryną (napoje bez ograniczeń). Osoby spoza Odolanowa mogą skorzystać z naszej bazy noclegowej. Serdecznie zapraszamy!
LICZBA MIEJSC: 130
ORGANIZATOR: Restauracja Kardamon
INFORMACJA:  tel.  601 375 590

9 LISTOPADA /sobota/
Kolacja rybna - Ryba do syta
MIEJSCE: Restauracja  Trzcieliny, Przygodzice
Spotkaj się z rodziną lub przyjaciółmi w listopadowy wieczór przy dobrej muzyce, smacznym karpiu i słodkowodnych rybach w trzech odsłonach. Zimne bufety i przekąski ze słodkowodnych ryb do skosztowania na szwedzkich stołach. Spotkanie umili muzyka, śpiewy i tańce na żywo. Przekonaj się, że również listopad może być czasem doskonałej zabawy, którą będziesz wspominał przez długie zimowe wieczory.
LICZBA MIEJSC: 100
ORGANIZATOR: Restauracja Trzcieliny
INFORMACJA:  tel. 509 640 634

10 LISTOPADA /niedziela/
Tajemnice świątecznej krainy  - wycieczka objazdowa z karpiem w tle
Miejsce: Milicz dworzec PKP
Wyrusz na wycieczkę objazdową busem po Dolinie Baryczy z licencjonowanym przewodnikiem! Start i zakończenie skomunikowane z pociągiem z Wrocławia. Tematem przewodnim będzie karp i jego świąteczna kraina. Odwiedzisz Skansen Rybacki w Rudzie Sułowskiej, by sprawdzić, gdzie karp czeka na wigilię. W Muzeum Bombki zobaczysz kolekcję ozdób choinkowych i weźmiesz udział w warsztatach wyrobu ozdób świątecznych z masy solnej. Zaśpiewasz pieśni adwentowe i kolędy przy dźwiękach liry korbowej. Napijesz się soku malinowego w Malinei. Niemal cały program będzie realizowany pod dachem. W cenie transport, usługa przewodnicka, wstępy, warsztaty, szklanka soku i ubezpieczenie.
KOSZT: dorośli - 60, dzieci do lat 15 - 40
LICZBA MIEJSC: 22
INFORMACJA: 605 619 956

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121619 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020