Zapraszam na pierwszy filmik z serii Minutki Polskie Szlaki

Zapraszam na pierwszy filmik z serii Minutki Polskie Szlaki

Parę dobrych lat temu mieliśmy kanał na You Tube z filmikami o miastach i atrakcjach. Ich formuła jest dziś tak przestarzała, że trudno się je ogląda :)

Dlatego wymyśliliśmy sobie coś nowego, wznawiamy działalność filmikową, ale teraz będą to szybkie filmiki o atrakcjach w Polsce, o długości około 1 minuty, stąd nazwa Minutki :) Pierwszy filmik z tej serii przedstawia unikatową Pustynię Błędowską na Jurze!

Pustynia Błędowska to wspaniałe miejsce na relaks. jakiego nie zaznasz w innych częściach Polski, na otwartych, śródlądowych piaskach, z ciekawymi punktami widokowymi. Próbkę tego, co zobaczysz w rzeczywistości na pustyni, zobaczysz w naszym filmiku. Mam nadzieję, że taka formuła przypadnie Wam do gustu i chętnie poznacie w ten sposób również kolejne atrakcje turystyczne w Polsce!Jeśli spodobał Ci się nasz filmik o Jurze, zostaw pod nim swoją łapkę w górę i zasubskrybuj nasz kanał, będziemy wrzucać kolejne filmiki :) Tutaj jest nasz kanał na You Tube 

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121215 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020