Zobacz Polskę za pół ceny!

Zobacz Polskę za pół ceny!

Lubisz podróże po Polsce? Planujesz wycieczkę rodzinną? A może nie jesteś przekonany ? Skorzystaj z jednej z wielu ofert podczas obniżonego weekendu 20-22 marca 2020 w ramach akcji Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny.

To fantastyczna okazja, by taniej zwiedzać, poznawać, ale i odpoczywać w naszym kraju, a przy tym przekonać się, jaka to fajna sprawa być turystycznym PolakoManiakiem ! :)

Już niedługo odbędzie się kolejne fajne turystyczne wydarzenie czyli Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny. To ogólnopolska akcja promocyjna, w ramach której wiele polskich obiektów turystycznych oferuje promocyjną cenę zwiedzania, a turyści chętnie z tego korzystają. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 20-22 marca 2020 roku.Setki ofert

To nie ściema ani naciąganie, w tym czasie naprawdę możesz skorzystać z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach, obniżonych o 50%. Akcja pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej jest dla każdego, na oficjalnej stronie akcji już kilka tygodni wcześniej zobaczysz wszystkie atrakcje dostępne w niższej cenie, więc łatwo zaplanujesz swój wymarzony wyjazd. Warto skorzystać z oferty również w niskim sezonie, gdy nie przeszkadzają tłumy, a już pogoda jest zachęcająca :) Co ciekawe, w akcji biorą udział różnorodni przedsiębiorcy, nie tylko muzea, ale również gastronomia, noclegi i inne obiekty, więc możesz kompleksowo się zabawić i poznać uroki zwiedzania Polski. 

Skansen w Lublinie

Ciekawe atrakcje biorące udział w akcji

Wśród obiektów z obniżoną ceną są m.in. Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie, Łazienki Królewskie w Warszawie, Żywe Muzeum Piernika, Zamek Książ w Wałbrzychu, Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie, Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie", Sandomierz Królewskie Miasto (np. Muzeum Okręgowe w Zamku), , Zamek w ChęcinachPark Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno, Zamek w Mosznej, Kopalnia w Wieliczce, Gospodarstwo agroturystyczne Stajnia Nad Strumykiem, Chata "na Końcu" Świata, Gospoda "Kruszyna" czy Restauracja Cesarska.

Wzajemne korzyści

Weekend za pół ceny to świetna okazja, żeby promować naszą piękną Polskę! Tutaj wszyscy korzystają, przedsiębiorcy mogą zapromować swoje obiekty i ofertę, zaś turyści cieszą się atrakcjami w sporo niższych cenach. Wszyscy są zadowoleni, a przy tym budują się więzi i zaufanie do polskich obiektów. 

Dołącz do zadowolonych Krajtroterów

To wspaniała inicjatywa, dlatego też akcja cieszy się z edycji na edycję coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród przedstawicieli samych atrakcji, jak i wśród chętnych, by je odwiedzać :) Sześć edycji nie może kłamać :) Dołącz do zadowolonych turystów zwiedzających Polskę i Ty!  Pełną ofertę w obniżonych cenach na weekend 20-22 marca 2020 znajdziesz tutaj.Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1122729 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020