Noc Świętojańska w Brennej

Noc Świętojańska w Brennej

Atrakcje
2012-06-19

30.06.2012Gmina Brenna  zaprasza na ogniste rozpoczęcie wakacji, czyli na Noc Śšwię™tojań„ską w Amfiteatrze w Parku Turystyki.  Na scenie od godziny 18.30 bę™dą grali "Maliniorze", a tradycyjne nabożeń„stwo rozpocznie się™ w Kościele pw. Ś›w. Jana Chrzciciela o godzinie 19.30. Po nabożeństwie zespół Brenna im. Józefa Macha poprowadzi obrzę™d ognia i wystąpi na scenie. Gwiazdą wieczoru będzie znakomita folkowa formacja "Bartnicky Band", a festyn poprowadzi "Kontrast Band" z Brennej. Bę™dzię również można podziwiać taniec teatru ognia, a o pół‚nocy niebo rozbłyśnie feerią barw podczas pokazu fajerwerków.

SzczegółyAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020