Najlepsze piwo roku wybrane!

Najlepsze piwo roku wybrane!

Atrakcje
2012-06-20

 W trzeci weekend czerwca, jak co roku, Żywiec zamienił się w europejską stolicę piwa, w której spotkało się prawie 4000 piwowarów, kolekcjonerów oraz koneserów złotego trunku.
 
Niesłabnącą popularnością cieszyła się Aleja Piw Świata – jedyne miejsce w Polsce, w którym można było spróbować aż 400 piw różnych gatunków. Jednak najbardziej emocjonującym momentem festiwalu był wybór najlepszego piwa roku. Grand Championem Birofilia 2012 został Rauchbock uwarzony przez Andrzeja Milera, piwowara domowego ze Szczecina. Jego dystrybucja w całej Polsce rozpocznie się 6 grudnia 2012 r.
 
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020