Zniżka na Kartę Krajtroter dla Krajtroterów

Zniżka na Kartę Krajtroter dla Krajtroterów

Atrakcje
2012-06-20

Każdy Krajtroter mający 2 tys. km (status Krajtrotera wg punktacji) kupując Kartę Krajtroter otrzyma od nas 30% rabatu.Kod rabatowy znajduje się w Waszych panelach administracyjnych, każdy Użytkownik ma inny kod. Przy zakupie proszę go wpisać w odpowiednie pole, a kwota do zapłaty pomniejszy się o 30%. Wykorzystując ten rabat można kupić dowolną liczbę Kart, na rózne nazwiska, nawet osób, które nie są Krajtroterami.Kup Kartę Krajtroter!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020