Turniej Rycerski na zamku w Rabsztynie

Turniej Rycerski na zamku w Rabsztynie

Atrakcje
2012-06-24

 7 i 8 lipca 2012 Zamek RabsztynZapraszamy do zamku Rabsztyn koło Olkusza na X Turniej Rycerski. Udział w Turnieju zapowiedziało przeszło 150 osób z bractw rycerskich całej Polski. W sobotnie południe będzie parada rycerska i pokaz średniowiecznej artylerii.

Będzie wiele atrakcji i ciekawych wydarzeń, a największym z nich będzie wieczorna „Bitwa o zamek”.

Przez dwa dni turnieju będzie prowadzona sprzedaż trojaków olkuskich, będą stoiska rzemieślnicze i gastronomiczne i zabawy dla dzieci. Podczas turnieju od godziny 13 do 17 będzie można zwiedzać zamek Rabsztyn z przewodnikiem (zbiórka o pełnej godzinie przy bramie).Turniej Rycerski w Rabsztynie jest organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, Stowarzyszenie Bractwo Rycerskie Kruk – Starostwa Rabsztyńskiego oraz Stowarzyszenie „Zamek Rabsztyn” w Olkuszu.

http://www.facebook.com/events/348556841881855/

 

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020