Dinolandia w Inwałdzie Partnerem Karty Krajtroter

Dinolandia w Inwałdzie Partnerem Karty Krajtroter

Atrakcje
2012-06-27

Od dzisiaj Posiadacze Kart Krajtroter mogą liczyć na 10% zniżki w Dinolandii w Inwałdzie. Również dołączyły Apartamenty Królewska w Lublinie, które również zaoferowały 10%.Mamy już 59 obiektów ze zniżkami, korzystając ze wszystkich można zaoszczędzić aż 826 zł, a koszt Karty to zaledwie 20 zł.Kup Kartę Krajtroter i zwiedzaj Polskę taniej!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020