E-book Parki Rozrywki

E-book Parki Rozrywki

Atrakcje
2012-07-09

Przenieś się z nami w świat wspaniałej przygody i radości dla całej rodziny. Parki Rozrywki powstają w Polsce niczym grzyby po deszczu, początkowo byłyb to głównie parki miniatur i dinoparki, teraz ich tematyka wybiega znacznie dalej proponując nam niesamowitą i niecodzienną rozrywkę, np. w parku mitologii, na farmie iluzji czy w miasteczku westernowym. Prócz pojedynczych Parków powstają kompleksy łączące różne obiekty dające wiedzę, fun i oderwanie od codzienności.Zagłębiając się w ten e-book dowiesz się, gdzie warto się wybrać, gdzie powstały nowe Parki Rozrywki, który Park jest najładniejszy, a w których miejscach otrzymasz dodatkowo zniżkę z turystyczną kartą rabatową Krajtroter.Pobierz eBooka za darmo
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020