E-book Zamki w Polsce

E-book Zamki w Polsce

Atrakcje
2012-07-16

Wybierz się z nami w ciekawą podróż po polskich zamkach. Rozpoczynamy od krzyżackiej twierdzy w Malborku - warownej, potężnej budowli, którą każdy turysta powinien odznaczyć na swej turystycznej mapie. 

E-book przedstawia po krótce historię i najważniejsze informacje o zamkach, przenosząc się z północy Polski w kierunku południowym. Czytając nasz e-book poznasz ponad 80 najpiękniejszych polskich zamków, wśród nich Zamek w Mosznej, Zamek w Bobolicach, Zamek Królewski w Warszawie oraz Wawel w Krakowie.Pobierz eBooka za darmoAvatar użytkownika
Łukasz Piernikarczyk Uzależniony od podróży 1654 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020